KTM RC 390: technické údaje a srovnání
KTM RC 390 (sportovní, 2022-2024): motor 373 cm³, 32 kW / 44 k, 164 kg (pohotovostní), výška sedla 824 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: KTM RC390
KTM RC 390: porovnat s libovolným modelem
KTM RC 3902022-2024 · 373 cm³ · 32 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2. generace (2022-2024)
| Ročníky | 2022-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 373 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 32 kW / 44 k |
| Točivý moment | 37 Nm |
| Hmotnost | 164 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 824 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 150 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 13,7 l |
| Spotřeba | 4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena ojetého (odhad) | 113 000 Kč - 125 000 Kč |
1. generace (2014-2021)
| Ročníky | 2014-2021 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 373 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 32 kW / 44 k |
| Točivý moment | 35 Nm při 7250 ot./min |
| Hmotnost | 164 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 810 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 9,5 l |
| Spotřeba | 3,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 210 km |
| Cena ojetého (odhad) | 90 000 Kč - 129 000 Kč |
Proč za to stojí
- Obratný v provozu
- Silné brzdy
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Stísněný pro vysoké jezdce
- Únavný na dlouhých cestách
- Znatelné vibrace
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Pneumatiky: datum výroby (DOT) a vzorek
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Kawasaki Ninja 400 399 cm³ · 33 kW · sedlo 785 mm
- Yamaha YZF-R3 321 cm³ · 31 kW · sedlo 780 mm
- Kawasaki Ninja 500 451 cm³ · 33 kW · sedlo 785 mm
- Morbidelli F352 349 cm³ · 31 kW · sedlo 790 mm
- Kove 350RR 344 cm³ · 35 kW · sedlo 790 mm
- Benelli Tornado 400 399 cm³ · 35 kW · sedlo 795 mm
- Honda CBR500R 471 cm³ · 35 kW · sedlo 785 mm
- BMW F 450 RR 420 cm³ · 35 kW · sedlo 790 mm
Časté otázky
Splňuje KTM RC 390 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 32 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má KTM RC 390?
824 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží KTM RC 390?
164 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má KTM RC 390?
Asi 4 l/100 km; s nádrží 13,7 l je to zhruba 300 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.