BMW F 450 RR: technické údaje a srovnání
BMW F 450 RR (sportovní, od roku 2027): motor 420 cm³, 35 kW / 48 k, 177 kg (pohotovostní), výška sedla 790 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: BMW F450RR
BMW F 450 RR: porovnat s libovolným modelem
BMW F 450 RRod roku 2027 · 420 cm³ · 35 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2027
| Ročníky | od roku 2027 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 420 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 35 kW / 48 k |
| Točivý moment | 43 Nm při 6750 ot./min |
| Hmotnost | 177 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 790 mm (nízké sedlo 775 mm) |
| Zdvih odpružení | vpředu 140 mm, vzadu 140 mm |
| Max. zatížení | 178 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 14 l |
| Spotřeba | 3,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 320 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 176 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 159 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Silné brzdy
- Plynulý, předvídatelný výkon
Na co si dát pozor
- Únavný na dlouhých cestách
Podobné motocykly
- Honda CBR500R 471 cm³ · 35 kW · sedlo 785 mm
- Kawasaki Ninja 500 451 cm³ · 33 kW · sedlo 785 mm
- Aprilia RS 457 457 cm³ · 35 kW · sedlo 800 mm
- Benelli Tornado 400 399 cm³ · 35 kW · sedlo 795 mm
- CFMoto 450SR 449 cm³ · 35 kW · sedlo 795 mm
- CFMoto 450SR-S 449 cm³ · 35 kW · sedlo 795 mm
- Kove 350RR 344 cm³ · 35 kW · sedlo 790 mm
- KTM RC 390 373 cm³ · 32 kW · sedlo 824 mm
Časté otázky
Splňuje BMW F 450 RR podmínky pro skupinu A2?
Ano: 35 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má BMW F 450 RR?
790 mm (nízké sedlo 775 mm). Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží BMW F 450 RR?
177 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má BMW F 450 RR?
Asi 3,8 l/100 km; s nádrží 14 l je to zhruba 320 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.