Triumph Bonneville Bobber: technické údaje a srovnání
Triumph Bonneville Bobber (cruiser, od roku 2026): motor 1200 cm³, 57,5 kW / 78 k, 250 kg (pohotovostní), výška sedla 690 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Triumph Bonneville Bobber: porovnat s libovolným modelem
Triumph Bonneville Bobberod roku 2026 · 1200 cm³ · 58 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
1200 (od roku 2026)
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 1200 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 57,5 kW / 78 k |
| Točivý moment | 106 Nm při 4000 ot./min |
| Hmotnost | 250 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 690 mm |
| Max. zatížení | 125 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 14 l |
| Spotřeba | 4,4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 280 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 386 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 348 000 Kč |
1200 (2021-2025)
| Ročníky | 2021-2025 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1200 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 57,4 kW / 78 k |
| Točivý moment | 106 Nm při 4000 ot./min |
| Hmotnost | 251 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 690 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 90 mm, vzadu 77 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 210 km |
| Cena ojetého (odhad) | 257 000 Kč - 319 000 Kč |
1200 (2017-2020)
| Ročníky | 2017-2020 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1200 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 57 kW / 77 k |
| Točivý moment | 106 Nm při 4000 ot./min |
| Hmotnost | 237 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 690 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 9,1 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 160 km |
| Cena ojetého (odhad) | 236 000 Kč - 275 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Jednoduché, levné odpružení
- Málo pohodlný pro spolujezdce
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Neoriginální výfuk: má homologaci? je k dispozici originál?
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- Triumph Bonneville Speedmaster 1200 cm³ · 58 kW · sedlo 705 mm
- Honda Rebel 1100 1084 cm³ · 65 kW · sedlo 710 mm
- Indian Scout Sixty 999 cm³ · 62 kW · sedlo 649 mm
- Indian Sport Scout RT 1250 cm³ · 69 kW · sedlo 680 mm
- SWM Stormbreaker V1200 1200 cm³ · 45 kW · sedlo 710 mm
- Indian Sport Scout Sixty 999 cm³ · 63 kW · sedlo 654 mm
- Indian Scout Bobber 1250 cm³ · 79 kW · sedlo 665 mm
- Indian Scout 1133 cm³ · 74 kW · sedlo 649 mm
Časté otázky
Splňuje Triumph Bonneville Bobber podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 57,5 kW.
Jakou výšku sedla má Triumph Bonneville Bobber?
690 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Triumph Bonneville Bobber?
250 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Triumph Bonneville Bobber?
Asi 4,4 l/100 km; s nádrží 14 l je to zhruba 280 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.