Indian Scout Sixty: technické údaje a srovnání
Indian Scout Sixty (cruiser, od roku 2025): motor 999 cm³, 62 kW / 84 k, 243 kg, výška sedla 649 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Indian Scout Sixty: porovnat s libovolným modelem
Indian Scout Sixtyod roku 2025 · 999 cm³ · 62 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2025 (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 999 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 62 kW / 84 k |
| Točivý moment | 87 Nm při 6200 ot./min |
| Hmotnost | 243 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 649 mm |
| Max. zatížení | 206 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 12,9 l |
| Spotřeba | 5,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 200 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 313 000 Kč - 357 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 263 000 Kč - 282 000 Kč |
Generace 2016-2022
| Ročníky | 2016-2022 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 999 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 57,4 kW / 78 k |
| Točivý moment | 88 Nm při 5000 ot./min |
| Hmotnost | 252 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 640 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 76 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 12,5 l |
| Spotřeba | 5,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 200 km |
| Cena ojetého (odhad) | 180 000 Kč - 244 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Málo pohodlný pro spolujezdce
- Krátký dojezd, časté tankování
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Baterie a dobíjení: svižné, jisté startování
Podobné motocykly
- Honda Rebel 1100 1084 cm³ · 65 kW · sedlo 710 mm
- Indian Sport Scout Sixty 999 cm³ · 63 kW · sedlo 654 mm
- Harley-Davidson Nightster 975 cm³ · 66 kW · sedlo 705 mm
- Harley-Davidson Nightster Special 975 cm³ · 66 kW · sedlo 715 mm
- Triumph Bonneville Bobber 1200 cm³ · 58 kW · sedlo 690 mm
- Morbidelli C1002V 997 cm³ · 65 kW · sedlo 680 mm
- Triumph Bonneville Speedmaster 1200 cm³ · 58 kW · sedlo 705 mm
- Benda Dark Flag 950 948 cm³ · 80 kW · sedlo 690 mm
Časté otázky
Splňuje Indian Scout Sixty podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 62 kW.
Jakou výšku sedla má Indian Scout Sixty?
649 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Indian Scout Sixty?
243 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Indian Scout Sixty?
Asi 5,5 l/100 km; s nádrží 12,9 l je to zhruba 200 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.