Suzuki SV-7S: technické údaje a srovnání
Suzuki SV-7S (naked bike, od roku 2027): motor 645 cm³, 54 kW / 73 k, 200 kg (pohotovostní), výška sedla 785 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Také se píše: Suzuki SV7S, Suzuki SV 7S
Suzuki SV-7S: porovnat s libovolným modelem
Suzuki SV-7Sod roku 2027 · 645 cm³ · 54 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2027
| Ročníky | od roku 2027 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 645 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54 kW / 73 k |
| Točivý moment | 64 Nm při 6800 ot./min |
| Hmotnost | 200 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 785 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 14 l |
| Spotřeba | 4,1 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena | Cena neznámá |
| Údaje o spolehlivosti | Dlouhodobé údaje o spolehlivosti tohoto modelu zatím nejsou k dispozici |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Obratný v provozu
- Plynulý, předvídatelný výkon
Na co si dát pozor
- Slabá ochrana před větrem
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Kawasaki Z650 649 cm³ · 50 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha MT-07 689 cm³ · 54 kW · sedlo 805 mm
- Suzuki SV650 645 cm³ · 56 kW · sedlo 785 mm
- Yamaha MT-07 Y-AMT 689 cm³ · 54 kW · sedlo 805 mm
- Honda CB650R 649 cm³ · 70 kW · sedlo 810 mm
- Triumph Trident 660 660 cm³ · 70 kW · sedlo 810 mm
- Kawasaki Z650 S 649 cm³ · 50 kW · sedlo 805 mm
- QJ Motor SRK 700 698 cm³ · 54 kW · sedlo 790 mm
Časté otázky
Splňuje Suzuki SV-7S podmínky pro skupinu A2?
To nemůžeme potvrdit: 54 kW je v limitu 70 kW, ale o schválené sadě pro omezení na 35 kW pro tento motocykl nevíme. Před koupí se zeptejte prodejce.
Jakou výšku sedla má Suzuki SV-7S?
785 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Suzuki SV-7S?
200 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Suzuki SV-7S?
Asi 4,1 l/100 km; s nádrží 14 l je to zhruba 300 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.