Mitt GT-Max 330: technické údaje a srovnání
Mitt GT-Max 330 (skútr, od roku 2024): motor 276 cm³, 17,3 kW / 24 k, 145 kg (suchá), výška sedla 760 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Mitt GT-Max 330: porovnat s libovolným modelem
Mitt GT-Max 330od roku 2024 · 276 cm³ · 17 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 276 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 17,3 kW / 24 k |
| Točivý moment | 25 Nm při 5000 ot./min |
| Hmotnost | 145 kg (suchá) |
| Výška sedla | 760 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 3,6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 290 km |
| Cena ojetého (odhad) | 92 000 Kč - 104 000 Kč |
Proč za to stojí
- Bez spojky a bez řazení
- Pohodlný posed
- Úložný prostor pod sedlem
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Slabší zpracování
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
Podobné motocykly
- Vespa GTS 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Royal Alloy TG 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Rockville 300 276 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Royal Alloy GP 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 770 mm
- Yamaha XMAX 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 795 mm
- Piaggio Beverly 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 790 mm
- Vespa GTV 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Kymco Agility+ 300 276 cm³ · 17 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje Mitt GT-Max 330 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 17,3 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Mitt GT-Max 330?
760 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Mitt GT-Max 330?
145 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Mitt GT-Max 330?
Asi 3,6 l/100 km; s nádrží 12 l je to zhruba 290 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.