Lambretta X300: technické údaje a srovnání
Lambretta X300 (skútr, od roku 2022): motor 275 cm³, 18,5 kW / 25 k, 174 kg (pohotovostní), výška sedla 790 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Lambretta X 300
Lambretta X300: porovnat s libovolným modelem
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2022
| Ročníky | od roku 2022 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 275 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 18,5 kW / 25 k |
| Točivý moment | 24,5 Nm při 6250 ot./min |
| Hmotnost | 174 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 790 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 7,5 l |
| Spotřeba | 3,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 170 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 146 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 104 000 Kč - 131 000 Kč |
Proč za to stojí
- Silné brzdy
- Stabilní na dálnici
- Úložný prostor pod sedlem
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Yamaha XMAX 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 795 mm
- Piaggio Beverly 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 790 mm
- Vespa GTS 300 278 cm³ · 18 kW · sedlo 790 mm
- Royal Alloy GP 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 770 mm
- Honda Forza 300 279 cm³ · 19 kW · sedlo 780 mm
- SYM HD 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 800 mm
- Royal Alloy TG 300 278 cm³ · 19 kW · sedlo 770 mm
- Honda SH300i 279 cm³ · 20 kW · sedlo 785 mm
Časté otázky
Splňuje Lambretta X300 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 18,5 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Lambretta X300?
790 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Lambretta X300?
174 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Lambretta X300?
Asi 3,8 l/100 km; s nádrží 7,5 l je to zhruba 170 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Lambretta
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.