KTM 690 Rally: technické údaje a srovnání
KTM 690 Rally (adventure, od roku 2027): motor 693 cm³, 58 kW / 79 k, 161.5 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 935 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
KTM 690 Rally: porovnat s libovolným modelem
KTM 690 Rallyod roku 2027 · 693 cm³ · 58 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
2027 (od roku 2027)
| Ročníky | od roku 2027 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 693 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 58 kW / 79 k |
| Točivý moment | 73 Nm |
| Hmotnost | 161.5 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 935 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 265 mm, vzadu 250 mm |
| Max. zatížení | 172 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 350 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 328 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 295 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Yamaha Tenere 700 689 cm³ · 54 kW · sedlo 875 mm
- Yamaha Tenere 700 World Raid 689 cm³ · 54 kW · sedlo 890 mm
- Suzuki V-Strom 650 645 cm³ · 52 kW · sedlo 835 mm
- Yamaha Tenere 700 Rally 689 cm³ · 54 kW · sedlo 910 mm
- Honda XL750 Transalp 755 cm³ · 68 kW · sedlo 850 mm
- Aprilia Tuareg 660 659 cm³ · 59 kW · sedlo 860 mm
- Aprilia Tuareg 660 Rally 659 cm³ · 59 kW · sedlo 880 mm
- Benelli TRK 702X 698 cm³ · 52 kW · sedlo 840 mm
Časté otázky
Splňuje KTM 690 Rally podmínky pro skupinu A2?
To nemůžeme potvrdit: 58 kW je v limitu 70 kW, ale o schválené sadě pro omezení na 35 kW pro tento motocykl nevíme. Před koupí se zeptejte prodejce.
Jakou výšku sedla má KTM 690 Rally?
935 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží KTM 690 Rally?
161.5 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má KTM 690 Rally?
Asi 5 l/100 km; s nádrží 20 l je to zhruba 350 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.