CFMoto 800MT-X: technické údaje a srovnání
CFMoto 800MT-X (adventure, od roku 2025): motor 799 cm³, 67 kW / 91 k, 220 kg (pohotovostní), výška sedla 830 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
CFMoto 800MT-X: porovnat s libovolným modelem
CFMoto 800MT-Xod roku 2025 · 799 cm³ · 67 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2025
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 799 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 67 kW / 91 k |
| Točivý moment | 87 Nm při 6750 ot./min |
| Hmotnost | 220 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 230 mm, vzadu 230 mm |
| Max. zatížení | 185 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 22,5 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 390 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 211 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 156 000 Kč - 190 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Pohodlný posed
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
Na co si dát pozor
- Drahé pojištění
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Přepákování zadního tlumiče: vůle, vyschlá ložiska
Podobné motocykly
- Honda XL750 Transalp 755 cm³ · 68 kW · sedlo 850 mm
- KTM 790 Adventure 799 cm³ · 70 kW · sedlo 860 mm
- CFMoto 800MT 799 cm³ · 67 kW · sedlo 825 mm
- BMW F 850 GS 853 cm³ · 70 kW · sedlo 860 mm
- Moto Guzzi V85 TT 853 cm³ · 59 kW · sedlo 830 mm
- Suzuki V-Strom 800DE 776 cm³ · 62 kW · sedlo 855 mm
- BMW F 800 GS 895 cm³ · 64 kW · sedlo 815 mm
- Voge DS900X 895 cm³ · 70 kW · sedlo 825 mm
Časté otázky
Splňuje CFMoto 800MT-X podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 67 kW.
Jakou výšku sedla má CFMoto 800MT-X?
830 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží CFMoto 800MT-X?
220 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má CFMoto 800MT-X?
Asi 5 l/100 km; s nádrží 22,5 l je to zhruba 390 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.