Benelli Leoncino 800 Trail: technické údaje a srovnání
Benelli Leoncino 800 Trail (adventure, od roku 2025): motor 754 cm³, 56 kW / 76 k, 234 kg (pohotovostní), výška sedla 825 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Benelli Leoncino 800 Trail: porovnat s libovolným modelem
Benelli Leoncino 800 Trailod roku 2025 · 754 cm³ · 56 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Generace od roku 2025
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 754 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 56 kW / 76 k |
| Točivý moment | 67 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 234 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 825 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | 183 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 15 l |
| Spotřeba | 4,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 155 000 Kč - 189 000 Kč |
Generace 2022-2024
| Ročníky | 2022-2024 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 754 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 56 kW / 76 k |
| Točivý moment | 67 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 234 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 825 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | 183 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 15 l |
| Spotřeba | 5,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 240 km |
| Cena ojetého (odhad) | 144 000 Kč - 159 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Moderní elektronika
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Malý štít - chrání hlavně hrudník
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Přepákování zadního tlumiče: vůle, vyschlá ložiska
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Yamaha Tenere 700 689 cm³ · 54 kW · sedlo 875 mm
- Yamaha Tenere 700 World Raid 689 cm³ · 54 kW · sedlo 890 mm
- Moto Guzzi V85 TT 853 cm³ · 59 kW · sedlo 830 mm
- Honda XL750 Transalp 755 cm³ · 68 kW · sedlo 850 mm
- BMW F 750 GS 853 cm³ · 57 kW · sedlo 815 mm
- Benelli TRK 702X 698 cm³ · 52 kW · sedlo 840 mm
- Suzuki V-Strom 800DE 776 cm³ · 62 kW · sedlo 855 mm
- Suzuki V-Strom 650 645 cm³ · 52 kW · sedlo 835 mm
Časté otázky
Splňuje Benelli Leoncino 800 Trail podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 56 kW.
Jakou výšku sedla má Benelli Leoncino 800 Trail?
825 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Benelli Leoncino 800 Trail?
234 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Benelli Leoncino 800 Trail?
Asi 4,9 l/100 km; s nádrží 15 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.