Suzuki V-Strom 650: specificaties en vergelijking
Suzuki V-Strom 650 (adventure, 2017-2026): motorblok van 645 cc, 52 kW / 71 pk, 213 kg, zithoogte 835 mm. Rijbewijs: A2 begrensd.
Suzuki V-Strom 650 vergelijken met een model naar keuze
Typ een merk of model. De tabel verschijnt zodra je het tweede model kiest.
Generaties
3e generatie (2017-2026)
| Bouwjaren | 2017-2026 |
|---|---|
| Type | Adventure |
| Rijbewijs | A2 begrensd |
| Motorblok | 645 cc, 2 cil. |
| Vermogen | 52 kW / 71 pk |
| Koppel | 62 Nm bij 6500 tpm |
| Gewicht | 213 kg (rijklaar of droog niet vermeld) |
| Zithoogte | 835 mm (laag zadel 810 mm) |
| Veerweg | voor 150 mm, achter 160 mm |
| Max. laadvermogen | 202 kg (bestuurder, passagier, bagage) |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 20 l |
| Verbruik | 4,8 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 360 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 6.000 - € 9.700 |
2e generatie (2012-2016)
| Bouwjaren | 2012-2016 |
|---|---|
| Type | Adventure |
| Rijbewijs | A2 begrensd |
| Motorblok | 645 cc, 2 cil. |
| Vermogen | 50,7 kW / 69 pk |
| Gewicht | 213 kg (rijklaar of droog niet vermeld) |
| Zithoogte | 835 mm |
| Veerweg | geen gegevens |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 20 l |
| Verbruik | 4,8 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 360 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 5.200 - € 6.300 |
1e generatie (2004-2011)
| Bouwjaren | 2004-2011 |
|---|---|
| Type | Adventure |
| Rijbewijs | A2 begrensd |
| Motorblok | 645 cc, 2 cil. |
| Vermogen | 49 kW / 67 pk |
| Gewicht | 214 kg (rijklaar of droog niet vermeld) |
| Zithoogte | 820 mm |
| Veerweg | geen gegevens |
| Max. laadvermogen | geen gegevens |
| ABS | ABS optioneel |
| Aandrijving / versnellingsbak | ketting, handgeschakeld |
| Tank | 22 l |
| Verbruik | 5 l/100 km |
| Actieradius op één tank | 380 km |
| Tweedehandsprijs (schatting) | € 4.100 - € 5.800 |
Waarom het de moeite waard is
- Beproefd, betrouwbaar motorblok
- Comfortabele zitpositie
- Moderne elektronica
- Goede windbescherming
- Grote actieradius (350 km+)
Wat je moet controleren als je tweedehands koopt
- Valschade: stuureinden, hendels, voetsteunen, krassen op deksels
- Ketting en tandwielen: speling, stugge schakels, haaientanden
- Onderhoudsboekje: stempels en facturen
Vergelijk met concurrenten
Vergelijkbare modellen
- Yamaha Tenere 700 689 cc · 54 kW · zithoogte 875 mm
- Yamaha Tenere 700 World Raid 689 cc · 54 kW · zithoogte 890 mm
- Benelli TRK 702X 698 cc · 52 kW · zithoogte 840 mm
- Yamaha Tenere 700 Rally 689 cc · 54 kW · zithoogte 910 mm
- Moto Morini X-Cape 700 693 cc · 52 kW · zithoogte 820 mm
- Kawasaki KLE650 649 cc · 52 kW · zithoogte 870 mm
- Voge DS625X 581 cc · 47 kW · zithoogte 835 mm
- Aprilia Tuareg 660 659 cc · 59 kW · zithoogte 860 mm
Vragen
Is de Suzuki V-Strom 650 geschikt voor het A2-rijbewijs?
Ja, met een begrenzingskit tot 35 kW: voor A2 mogen motoren met een origineel vermogen tot 70 kW worden begrensd, en deze heeft 52 kW.
Wat is de zithoogte van de Suzuki V-Strom 650?
835 mm (laag zadel 810 mm). Of je met je voeten aan de grond komt, hangt ook af van de breedte van het zadel: de motorzoeker schat dat in op basis van je lengte en binnenbeenlengte.
Hoeveel weegt de Suzuki V-Strom 650?
213 kg (rijklaar of droog niet vermeld).
Hoeveel verbruikt de Suzuki V-Strom 650 en wat is de actieradius?
Ongeveer 4,8 l/100 km; met de tank van 20 l kom je zo'n 360 km ver voordat het reservelampje gaat branden.
Specificaties van fabrikanten en testbronnen; prijzen zijn schattingen. Controleer altijd het exemplaar dat je koopt.