Ducati Multistrada V4 vs Ducati Multistrada V4 Rally
Ducati Multistrada V4 vs Ducati Multistrada V4 Rally vedle sebe: výkon, hmotnost, výška sedla, nádrž, dojezd, skupina A2 a ceny. Modelové ročníky: od roku 2021 a od roku 2023.
Hlavní rozdíly
- Nižší hmotnost: Ducati Multistrada V4 (240 oproti 260 kg, pohotovostní)
- Nižší sedlo: Ducati Multistrada V4 (840 oproti 870 mm)
- Delší dojezd: Ducati Multistrada V4 Rally (asi 400 oproti 300 km)
- Nižší cena nového: Ducati Multistrada V4 (508 000 Kč oproti 680 000 Kč, německý ceník)
| Technické údaje | Ducati Multistrada V4 | Ducati Multistrada V4 Rally |
|---|---|---|
| Ročníky | od roku 2021 | od roku 2023 |
| Typ | Adventure | Adventure |
| Oprávnění | jen A | jen A |
| Motor | 1158 cm³, 4 vál. | 1158 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 125 kW / 170 k | 125 kW / 170 k |
| Točivý moment | 124 Nm při 9000 ot./min | - |
| Hmotnost | ✓240 kg (pohotovostní) (nejlepší hodnota) | 260 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 840 mm (nízké sedlo 820 mm) | 870 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 170 mm, vzadu 180 mm | vpředu 200 mm, vzadu 200 mm |
| Max. zatížení | bez údajů | 207 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální | řetěz, manuální |
| Nádrž | 22 l | ✓30 l (nejlepší hodnota) |
| Spotřeba | ✓6,4 l/100 km (nejlepší hodnota) | 6,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km | ✓400 km (nejlepší hodnota) |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 508 000 Kč | 680 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 344 000 Kč - 457 000 Kč | 510 000 Kč - 612 000 Kč |
Porovnat interaktivně (přidat třetí model)
Ducati Multistrada V4: na co si dát pozor
- Drahé díly
- Drahé pojištění
- Těžký: 230 kg a více
Ducati Multistrada V4 Rally: na co si dát pozor
- Drahé díly
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
- Těžký: 230 kg a více
Další srovnání
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.