Ducati Multistrada V4 Rally: technické údaje a srovnání
Ducati Multistrada V4 Rally (adventure, od roku 2023): motor 1158 cm³, 125 kW / 170 k, 260 kg (pohotovostní), výška sedla 870 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati Multistrada V4 Rally: porovnat s libovolným modelem
Ducati Multistrada V4 Rallyod roku 2023 · 1158 cm³ · 125 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2023
| Ročníky | od roku 2023 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1158 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 125 kW / 170 k |
| Hmotnost | 260 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 870 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 200 mm, vzadu 200 mm |
| Max. zatížení | 207 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 30 l |
| Spotřeba | 6,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 400 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 680 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 510 000 Kč - 612 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Dobrá ochrana před větrem
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Seřízení vůle ventilů: provedeno včas?
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Ducati Multistrada V4 1158 cm³ · 125 kW · sedlo 840 mm
- Triumph Tiger 1200 1160 cm³ · 116 kW · sedlo 840 mm
- Triumph Tiger 1200 Rally Pro 1160 cm³ · 110 kW · sedlo 875 mm
- BMW R1300GS 1300 cm³ · 107 kW · sedlo 850 mm
- BMW R1250GS 1254 cm³ · 100 kW · sedlo 850 mm
- BMW R 1250 GS Adventure 1254 cm³ · 100 kW · sedlo 890 mm
- KTM 1290 Super Adventure 1301 cm³ · 118 kW · sedlo 860 mm
- Harley-Davidson Pan America 1250 Special 1252 cm³ · 112 kW · sedlo 850 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati Multistrada V4 Rally podmínky pro skupinu A2?
Ne: 125 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati Multistrada V4 Rally?
870 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati Multistrada V4 Rally?
260 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati Multistrada V4 Rally?
Asi 6,5 l/100 km; s nádrží 30 l je to zhruba 400 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.