Yamaha YZF1000R Thunderace: technické údaje a srovnání
Yamaha YZF1000R Thunderace (sportovně cestovní, 1996-2000): motor 1002 cm³, 106,6 kW / 145 k, 235 kg, výška sedla 795 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Yamaha YZF1000R Thunderace: porovnat s libovolným modelem
Yamaha YZF1000R Thunderace1996-2000 · 1002 cm³ · 107 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace 1996-2000
| Ročníky | 1996-2000 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1002 cm³, 4 vál. |
| Výkon | 106,6 kW / 145 k |
| Hmotnost | 235 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 795 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 7,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 240 km |
| Cena ojetého (odhad) | 130 000 Kč - 150 000 Kč |
Proč za to stojí
- Stabilní na dálnici
- Pohodlný posed
- Velká nabídka ojetých motocyklů
Na co si dát pozor
- Brzdy jen průměrné
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Palivové čerpadlo: špatné startování, zhasínání motoru
Podobné motocykly
- Honda CBR1000F 998 cm³ · 99 kW · sedlo 780 mm
- Kawasaki ZZR1100 1052 cm³ · 108 kW · sedlo 780 mm
- Honda CBR1100XX Super Blackbird 1137 cm³ · 112 kW · sedlo 810 mm
- Aprilia Falco SL 1000 998 cm³ · 87 kW · sedlo 815 mm
- Kawasaki ZZR1200 1164 cm³ · 112 kW · sedlo 800 mm
- Triumph Sprint RS 955 cm³ · 88 kW · sedlo 805 mm
- BMW K 1200 RS 1171 cm³ · 96 kW · sedlo 790 mm
- Yamaha FJ1200 1188 cm³ · 91 kW · sedlo 790 mm
Časté otázky
Splňuje Yamaha YZF1000R Thunderace podmínky pro skupinu A2?
Ne: 106,6 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Yamaha YZF1000R Thunderace?
795 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Yamaha YZF1000R Thunderace?
235 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha YZF1000R Thunderace?
Asi 7,2 l/100 km; s nádrží 20 l je to zhruba 240 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.