Aprilia Falco SL 1000: technické údaje a srovnání
Aprilia Falco SL 1000 (sportovně cestovní, 2000-2003): motor 998 cm³, 86,8 kW / 118 k, 225 kg, výška sedla 815 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Aprilia Falco SL 1000: porovnat s libovolným modelem
Aprilia Falco SL 10002000-2003 · 998 cm³ · 87 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace 2000-2003
| Ročníky | 2000-2003 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 998 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 86,8 kW / 118 k |
| Hmotnost | 225 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 815 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 19 l |
| Spotřeba | 7,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 220 km |
| Cena ojetého (odhad) | 145 000 Kč - 169 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Drahé díly
Co zkontrolovat u ojetého
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Servisní historie: razítka a faktury
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
Podobné motocykly
- Triumph Sprint ST 1050 cm³ · 92 kW · sedlo 810 mm
- Triumph Sprint RS 955 cm³ · 88 kW · sedlo 805 mm
- Honda CBR1000F 998 cm³ · 99 kW · sedlo 780 mm
- BMW R 1200 ST 1170 cm³ · 81 kW · sedlo 830 mm
- Yamaha YZF1000R Thunderace 1002 cm³ · 107 kW · sedlo 795 mm
- Honda VFR800 781 cm³ · 80 kW · sedlo 805 mm
- Yamaha GTS1000 1002 cm³ · 73 kW · sedlo 790 mm
- BMW R 1150 RS 1130 cm³ · 70 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje Aprilia Falco SL 1000 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 86,8 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Aprilia Falco SL 1000?
815 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Aprilia Falco SL 1000?
225 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Aprilia Falco SL 1000?
Asi 7,5 l/100 km; s nádrží 19 l je to zhruba 220 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.