UM Motorcycles Renegade Commando 300: technické údaje a srovnání
UM Motorcycles Renegade Commando 300 (cruiser, od roku 2023): motor 292 cm³, 20,6 kW / 28 k, 189 kg, výška sedla 770 mm. Řidičské oprávnění: A2.
UM Motorcycles Renegade Commando 300: porovnat s libovolným modelem
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2023
| Ročníky | od roku 2023 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 292 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 20,6 kW / 28 k |
| Točivý moment | 25 Nm při 7250 ot./min |
| Hmotnost | 189 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 770 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 21 l |
| Spotřeba | 3,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 520 km |
| Cena ojetého (odhad) | 77 000 Kč - 105 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Některé díly se těžko shánějí
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Brzdové kotouče: opotřebení, házení
Podobné motocykly
- UM Motorcycles Renegade Classic 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Freedom 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Vegas 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- Hyosung GV300S Aquila 296 cm³ · 22 kW · sedlo 710 mm
- Benda Rock 300 298 cm³ · 23 kW · sedlo 720 mm
- Benda Chinchilla 300 298 cm³ · 23 kW · sedlo 690 mm
- Keeway V302C 298 cm³ · 22 kW · sedlo 690 mm
- QJ Motor SRV 300 296 cm³ · 23 kW · sedlo 700 mm
Časté otázky
Splňuje UM Motorcycles Renegade Commando 300 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 20,6 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má UM Motorcycles Renegade Commando 300?
770 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží UM Motorcycles Renegade Commando 300?
189 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má UM Motorcycles Renegade Commando 300?
Asi 3,5 l/100 km; s nádrží 21 l je to zhruba 520 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky UM Motorcycles
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.