Benda Rock 300: technické údaje a srovnání
Benda Rock 300 (cruiser, od roku 2023): motor 298 cm³, 22,5 kW / 31 k, 203 kg (pohotovostní), výška sedla 720 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Benda Rock 300: porovnat s libovolným modelem
Benda Rock 300od roku 2023 · 298 cm³ · 23 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2023
| Ročníky | od roku 2023 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 298 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 22,5 kW / 31 k |
| Točivý moment | 25,3 Nm při 7000 ot./min |
| Hmotnost | 203 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 720 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 3,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 400 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 136 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 90 000 Kč - 122 000 Kč |
Proč za to stojí
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
Podobné motocykly
- Hyosung GV300S Aquila 296 cm³ · 22 kW · sedlo 710 mm
- QJ Motor SRV 300 296 cm³ · 23 kW · sedlo 700 mm
- Keeway V302C 298 cm³ · 22 kW · sedlo 690 mm
- Benda Chinchilla 300 298 cm³ · 23 kW · sedlo 690 mm
- UM Motorcycles Renegade Commando 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Classic 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Freedom 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Vegas 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
Časté otázky
Splňuje Benda Rock 300 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 22,5 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Benda Rock 300?
720 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Benda Rock 300?
203 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Benda Rock 300?
Asi 3,5 l/100 km; s nádrží 16 l je to zhruba 400 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.