SYM MMBCU 160: technické údaje a srovnání
SYM MMBCU 160 (skútr, od roku 2024): motor 158 cm³, 11,5 kW / 16 k, 136 kg (pohotovostní), výška sedla 800 mm. Řidičské oprávnění: A2.
SYM MMBCU 160: porovnat s libovolným modelem
SYM MMBCU 160od roku 2024 · 158 cm³ · 12 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 158 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 11,5 kW / 16 k |
| Točivý moment | 15 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 136 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 800 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 7,4 l |
| Spotřeba | 2,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 230 km |
| Cena ojetého (odhad) | 68 000 Kč - 88 000 Kč |
Proč za to stojí
- Bez spojky a bez řazení
- Úložný prostor pod sedlem
- Lehký: do 150 kg (140 kg na sucho)
Na co si dát pozor
- V dálničních rychlostech se trápí
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Honda SH150i 157 cm³ · 12 kW · sedlo 799 mm
- Yamaha NMAX 155 155 cm³ · 11 kW · sedlo 765 mm
- Piaggio Medley 125 124 cm³ · 11 kW · sedlo 799 mm
- Honda Forza 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 780 mm
- Voge Sfida SR16 200 174 cm³ · 13 kW · sedlo 800 mm
- Royal Alloy GT2 160 158 cm³ · 12 kW · sedlo 750 mm
- Kymco People 200i S 163 cm³ · 11 kW · sedlo 800 mm
- Piaggio Liberty 150 155 cm³ · 10 kW · sedlo 785 mm
Časté otázky
Splňuje SYM MMBCU 160 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 11,5 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má SYM MMBCU 160?
800 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží SYM MMBCU 160?
136 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má SYM MMBCU 160?
Asi 2,8 l/100 km; s nádrží 7,4 l je to zhruba 230 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.