Moto Morini X-Cape 1200: technické údaje a srovnání
Moto Morini X-Cape 1200 (adventure, od roku 2024): motor 1187 cm³, 95 kW / 129 k, 280 kg, výška sedla 840 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Moto Morini X-Cape 1200: porovnat s libovolným modelem
Moto Morini X-Cape 1200od roku 2024 · 1187 cm³ · 95 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1187 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 95 kW / 129 k |
| Točivý moment | 106 Nm při 7000 ot./min |
| Hmotnost | 280 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 840 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 180 mm, vzadu 180 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 24,5 l |
| Spotřeba | 6,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 330 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 340 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 269 000 Kč - 306 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
- Pohodlný posed
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- BMW R 1250 GS Adventure 1254 cm³ · 100 kW · sedlo 890 mm
- BMW R1250GS 1254 cm³ · 100 kW · sedlo 850 mm
- BMW R1300GS 1300 cm³ · 107 kW · sedlo 850 mm
- BMW R 1300 GS Adventure 1300 cm³ · 107 kW · sedlo 890 mm
- Triumph Tiger 1200 Rally Pro 1160 cm³ · 110 kW · sedlo 875 mm
- Triumph Tiger 1200 1160 cm³ · 116 kW · sedlo 840 mm
- Ducati Multistrada V4 1158 cm³ · 125 kW · sedlo 840 mm
- Ducati Multistrada V4 Rally 1158 cm³ · 125 kW · sedlo 870 mm
Časté otázky
Splňuje Moto Morini X-Cape 1200 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 95 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Moto Morini X-Cape 1200?
840 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Moto Morini X-Cape 1200?
280 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Moto Morini X-Cape 1200?
Asi 6,5 l/100 km; s nádrží 24,5 l je to zhruba 330 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Moto Morini
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.