KTM 450 EXC-F: technické údaje a srovnání

KTM 450 EXC-F (enduro, od roku 2024): motor 450 cm³, 12,2 kW / 17 k, 107 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 963 mm. Řidičské oprávnění: A2.

KTM 450 EXC-F: porovnat s libovolným modelem

KTM 450 EXC-Fod roku 2024 · 450 cm³ · 12 kW

Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.

Generace

Generace od roku 2024

Ročníkyod roku 2024
TypEnduro
OprávněníA2
Motor450 cm³, 1 vál.
Výkon12,2 kW / 17 k (homologovaný údaj - motor má ve skutečnosti vyšší výkon)
Hmotnost107 kg (s náplněmi, bez paliva)
Výška sedla963 mm
Zdvih odpruženívpředu 300 mm, vzadu 310 mm
Max. zatížení221 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla)
ABSbez ABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž8,5 l
Spotřeba5,5 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž130 km
Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno)305 000 Kč
Cena ojetého (odhad)260 000 Kč - 296 000 Kč

Euro 4/5, (2020-2023)

Ročníky2020-2023
TypEnduro
OprávněníA2
Motor449 cm³, 1 vál.
Výkon12 kW / 16 k (homologovaný údaj - motor má ve skutečnosti vyšší výkon)
Hmotnost105.5 kg (suchá)
Výška sedla960 mm
Zdvih odpruženívpředu 300 mm, vzadu 310 mm
Max. zatíženíbez údajů
ABSbez ABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž9 l
Spotřeba5,5 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž140 km
Cena ojetého (odhad)224 000 Kč - 261 000 Kč

Generace 2017-2019

Ročníky2017-2019
TypEnduro
OprávněníA2
Motor449 cm³, 1 vál.
Výkon12 kW / 16 k (homologovaný údaj - motor má ve skutečnosti vyšší výkon)
Hmotnost106 kg (suchá)
Výška sedla960 mm
Zdvih odpruženívpředu 300 mm, vzadu 310 mm
Max. zatíženíbez údajů
ABSbez ABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž8,5 l
Spotřeba5,5 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž130 km
Cena ojetého (odhad)201 000 Kč - 223 000 Kč

Stránka modelu (výrobce)Web výrobceHledat na Googlu

Sdílet tento model: Facebook X WhatsApp

Proč za to stojí

  • Zvládne šotolinu i lehký terén
  • Kvalitní odpružení
  • Dobře drží cenu
  • Lehký: do 150 kg (140 kg na sucho)

Na co si dát pozor

  • Drahé seřízení ventilů
  • Únavný na dlouhých cestách
  • Krátký dojezd, časté tankování
  • Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"

Co zkontrolovat u ojetého

Podobné motocykly

Časté otázky

Splňuje KTM 450 EXC-F podmínky pro skupinu A2?

Ano: 12,2 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.

Jakou výšku sedla má KTM 450 EXC-F?

963 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.

Kolik váží KTM 450 EXC-F?

107 kg (s náplněmi, bez paliva).

Jakou spotřebu a dojezd má KTM 450 EXC-F?

Asi 5,5 l/100 km; s nádrží 8,5 l je to zhruba 130 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.

Všechny modely značky KTM

Nahlásit chybu

KTM 450 EXC-F (od roku 2024)

Co nesedí?

Odešleme jen to, co sem napíšete, a název modelu.

Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.