Italjet Roadster 400: technické údaje a srovnání
Italjet Roadster 400 (skútr, od roku 2027): motor 394 cm³, 31 kW / 42 k, 151 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 790 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Italjet Roadster 400: porovnat s libovolným modelem
Italjet Roadster 400od roku 2027 · 394 cm³ · 31 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2027
| Ročníky | od roku 2027 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 394 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 31 kW / 42 k |
| Točivý moment | 41,2 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 151 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 790 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 5,1 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 200 km |
| Oznámená cena nového (IT), přepočteno | 194 000 Kč |
Proč za to stojí
- Bez spojky a bez řazení
- Obratný v provozu
- Silné brzdy
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Drahé díly
- Stísněný pro vysoké jezdce
- Krátký dojezd, časté tankování
Podobné motocykly
- Piaggio Beverly 400 400 cm³ · 26 kW · sedlo 799 mm
- QJ Motor Fort 4.2 394 cm³ · 31 kW · sedlo 790 mm
- Zontes 368G 368 cm³ · 29 kW · sedlo 795 mm
- Zontes ZT368-M 368 cm³ · 29 kW · sedlo 760 mm
- Voge SR450X 398 cm³ · 31 kW · sedlo 795 mm
- Zontes ZT368-D 368 cm³ · 29 kW · sedlo 760 mm
- Zontes ZT368-K 368 cm³ · 29 kW · sedlo 770 mm
- Zontes ZT368-E 368 cm³ · 29 kW · sedlo 770 mm
Časté otázky
Splňuje Italjet Roadster 400 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 31 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Italjet Roadster 400?
790 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Italjet Roadster 400?
151 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má Italjet Roadster 400?
Asi 5,1 l/100 km; s nádrží 12 l je to zhruba 200 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.