Indian Pursuit PowerPlus: technické údaje a srovnání
Indian Pursuit PowerPlus (cestovní, od roku 2025): motor 1834 cm³, 92,7 kW / 126 k, 425 kg (pohotovostní), výška sedla 672 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Indian Pursuit PowerPlus: porovnat s libovolným modelem
Indian Pursuit PowerPlusod roku 2025 · 1834 cm³ · 93 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
PowerPlus 112 (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1834 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 92,7 kW / 126 k |
| Točivý moment | 181 Nm při 3800 ot./min |
| Hmotnost | 425 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 672 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 114 mm |
| Max. zatížení | 203 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 22,7 l |
| Spotřeba | 6,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 894 000 Kč - 906 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 751 000 Kč - 805 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Dobrá ochrana před větrem
- Snadná montáž zavazadel
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Drahé díly
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Baterie a dobíjení: svižné, jisté startování
Podobné motocykly
- Honda Gold Wing GL1800 1833 cm³ · 93 kW · sedlo 745 mm
- Indian Roadmaster PowerPlus 1834 cm³ · 93 kW · sedlo 672 mm
- Indian Challenger PowerPlus 1834 cm³ · 93 kW · sedlo 672 mm
- Harley-Davidson CVO Street Glide 1977 cm³ · 86 kW · sedlo 715 mm
- Harley-Davidson Street Glide 1923 cm³ · 80 kW · sedlo 715 mm
- Indian Chieftain PowerPlus 1834 cm³ · 90 kW · sedlo 672 mm
- Harley-Davidson Road Glide 1923 cm³ · 80 kW · sedlo 720 mm
- Harley-Davidson CVO Road Glide ST 1977 cm³ · 94 kW · sedlo 720 mm
Časté otázky
Splňuje Indian Pursuit PowerPlus podmínky pro skupinu A2?
Ne: 92,7 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Indian Pursuit PowerPlus?
672 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Indian Pursuit PowerPlus?
425 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Indian Pursuit PowerPlus?
Asi 6,5 l/100 km; s nádrží 22,7 l je to zhruba 300 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.