Indian Chieftain PowerPlus: technické údaje a srovnání
Indian Chieftain PowerPlus (cestovní, od roku 2026): motor 1834 cm³, 89,7 kW / 122 k, 382 kg (pohotovostní), výška sedla 672 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Indian Chieftain PowerPlus: porovnat s libovolným modelem
Indian Chieftain PowerPlusod roku 2026 · 1834 cm³ · 90 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Limited / Dark Horse (od roku 2026)
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1834 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 89,7 kW / 122 k |
| Hmotnost | 382 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 672 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 114 mm |
| Max. zatížení | 246 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 22,7 l |
| Spotřeba | 6,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 290 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 836 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 752 000 Kč |
Limited / Dark Horse (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1834 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 92,7 kW / 126 k |
| Točivý moment | 181,4 Nm při 3800 ot./min |
| Hmotnost | 382 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 672 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 114 mm |
| Max. zatížení | 246 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 22,7 l |
| Spotřeba | 6,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 290 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 836 000 Kč - 860 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 702 000 Kč - 752 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Snadná montáž zavazadel
- Dobrá ochrana před větrem
- Moderní elektronika
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Drahé pojištění
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Baterie a dobíjení: svižné, jisté startování
Podobné motocykly
- Honda Gold Wing GL1800 1833 cm³ · 93 kW · sedlo 745 mm
- Harley-Davidson CVO Street Glide 1977 cm³ · 86 kW · sedlo 715 mm
- Harley-Davidson Street Glide 1923 cm³ · 80 kW · sedlo 715 mm
- Harley-Davidson Road Glide 1923 cm³ · 80 kW · sedlo 720 mm
- Indian Challenger PowerPlus 1834 cm³ · 93 kW · sedlo 672 mm
- Harley-Davidson CVO Road Glide ST 1977 cm³ · 94 kW · sedlo 720 mm
- Harley-Davidson CVO Road Glide 1977 cm³ · 86 kW · sedlo 714 mm
- Indian Roadmaster PowerPlus 1834 cm³ · 93 kW · sedlo 672 mm
Časté otázky
Splňuje Indian Chieftain PowerPlus podmínky pro skupinu A2?
Ne: 89,7 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Indian Chieftain PowerPlus?
672 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Indian Chieftain PowerPlus?
382 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Indian Chieftain PowerPlus?
Asi 6,9 l/100 km; s nádrží 22,7 l je to zhruba 290 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.