Husqvarna FE 350: technické údaje a srovnání
Husqvarna FE 350 (enduro, od roku 2024): motor 350 cm³, 11,6 kW / 16 k, 109.4 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 952 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Husqvarna FE350
Husqvarna FE 350: porovnat s libovolným modelem
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
4. generace (od roku 2024)
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Enduro |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 350 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 11,6 kW / 16 k (homologovaný údaj - motor má ve skutečnosti vyšší výkon) |
| Hmotnost | 109.4 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 952 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 300 mm, vzadu 300 mm |
| Max. zatížení | 219 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 8 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 140 km |
| Cena ojetého (odhad) | 259 000 Kč - 295 000 Kč |
3. generace, (2020-2023)
| Ročníky | 2020-2023 |
|---|---|
| Typ | Enduro |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 350 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 11,5 kW / 16 k (homologovaný údaj - motor má ve skutečnosti vyšší výkon) |
| Hmotnost | 107 kg (suchá) |
| Výška sedla | 950 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 300 mm, vzadu 300 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 9 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 160 km |
| Cena ojetého (odhad) | 206 000 Kč - 240 000 Kč |
2. generace, (2017-2019)
| Ročníky | 2017-2019 |
|---|---|
| Typ | Enduro |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 350 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 11,5 kW / 16 k (homologovaný údaj - motor má ve skutečnosti vyšší výkon) |
| Hmotnost | 113 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 970 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 300 mm, vzadu 330 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 8,5 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 150 km |
| Cena ojetého (odhad) | 176 000 Kč - 195 000 Kč |
1. generace, (2014-2016)
| Ročníky | 2014-2016 |
|---|---|
| Typ | Enduro |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 350 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 15 kW / 20 k (homologovaný údaj - motor má ve skutečnosti vyšší výkon) |
| Hmotnost | 109.2 kg (suchá) |
| Výška sedla | 970 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 9,5 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 170 km |
| Cena ojetého (odhad) | 159 000 Kč - 176 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Kvalitní odpružení
- Motor se skutečným charakterem
- Lehký: do 150 kg (140 kg na sucho)
Na co si dát pozor
- Drahé seřízení ventilů
- Únavný na dlouhých cestách
- Krátký dojezd, časté tankování
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Seřízení vůle ventilů: provedeno včas?
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- KTM 350 EXC-F 350 cm³ · 12 kW · sedlo 963 mm
- Beta RR 4T 350 Enduro 349 cm³ · 13 kW · sedlo 940 mm
- KTM 450 EXC-F 450 cm³ · 12 kW · sedlo 963 mm
- Beta RR 4T 390 Enduro 386 cm³ · 14 kW · sedlo 940 mm
- KTM 300 EXC TBI 293 cm³ · 10 kW · sedlo 963 mm
- Beta RR 300 2T Enduro 293 cm³ · 10 kW · sedlo 930 mm
- SWM RS 300 R 298 cm³ · 11 kW · sedlo 955 mm
- Husqvarna FE 450 450 cm³ · 12 kW · sedlo 952 mm
Časté otázky
Splňuje Husqvarna FE 350 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 11,6 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Husqvarna FE 350?
952 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Husqvarna FE 350?
109.4 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má Husqvarna FE 350?
Asi 5 l/100 km; s nádrží 8 l je to zhruba 140 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Husqvarna
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.