Harley-Davidson Breakout: technické údaje a srovnání
Harley-Davidson Breakout (cruiser, od roku 2025): motor 1923 cm³, 77 kW / 105 k, 309 kg (pohotovostní), výška sedla 665 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Harley-Davidson Breakout: porovnat s libovolným modelem
Harley-Davidson Breakoutod roku 2025 · 1923 cm³ · 77 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
117 Milwaukee-Eight (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1923 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 77 kW / 105 k |
| Točivý moment | 168 Nm při 3000 ot./min |
| Hmotnost | 309 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 665 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 86 mm |
| Max. zatížení | 224 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 18,9 l |
| Spotřeba | 6,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 671 000 Kč - 719 000 Kč |
117 Milwaukee-Eight (2023-2024)
| Ročníky | 2023-2024 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1923 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 75 kW / 102 k |
| Točivý moment | 167 Nm při 3500 ot./min |
| Hmotnost | 310 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 665 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 86 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 18,9 l |
| Spotřeba | 6,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 636 000 Kč - 670 000 Kč |
114 Milwaukee-Eight (2018-2022)
| Ročníky | 2018-2022 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 1868 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 69 kW / 94 k |
| Točivý moment | 155 Nm při 3250 ot./min |
| Hmotnost | 305 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 665 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 13,2 l |
| Spotřeba | 6,1 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 190 km |
| Cena ojetého (odhad) | 468 000 Kč - 575 000 Kč |
Proč za to stojí
- Dobře drží cenu
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Obrovský výběr příslušenství
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Málo pohodlný pro spolujezdce
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Baterie a dobíjení: svižné, jisté startování
Podobné motocykly
- Harley-Davidson Fat Boy 1923 cm³ · 77 kW · sedlo 675 mm
- Harley-Davidson Fat Bob 1868 cm³ · 69 kW · sedlo 710 mm
- Harley-Davidson Street Bob 1923 cm³ · 68 kW · sedlo 680 mm
- Harley-Davidson Low Rider S 1923 cm³ · 85 kW · sedlo 715 mm
- Harley-Davidson Low Rider ST 1923 cm³ · 85 kW · sedlo 715 mm
- BMW R 18 1802 cm³ · 67 kW · sedlo 720 mm
- Indian Chief 1890 cm³ · 65 kW · sedlo 660 mm
- Indian Sport Chief 1890 cm³ · 65 kW · sedlo 686 mm
Časté otázky
Splňuje Harley-Davidson Breakout podmínky pro skupinu A2?
Ne: 77 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Harley-Davidson Breakout?
665 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Harley-Davidson Breakout?
309 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Harley-Davidson Breakout?
Asi 6,2 l/100 km; s nádrží 18,9 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Harley-Davidson
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.