Ducati DesertX Rally: technické údaje a srovnání
Ducati DesertX Rally (adventure, od roku 2027): motor 890 cm³, 81,1 kW / 110 k, 209 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 900 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati DesertX Rally: porovnat s libovolným modelem
Ducati DesertX Rallyod roku 2027 · 890 cm³ · 81 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
2. generace (V2 890) (od roku 2027)
| Ročníky | od roku 2027 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 890 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 81,1 kW / 110 k |
| Točivý moment | 92 Nm |
| Hmotnost | 209 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 900 mm (nízké sedlo 880 mm) |
| Zdvih odpružení | vpředu 250 mm, vzadu 240 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 18 l |
| Spotřeba | 5,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 280 km |
| Oznámená cena nového (DE), přepočteno | 469 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Kvalitní odpružení
- Motor se skutečným charakterem
- Moderní elektronika
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Podobné motocykly
- Triumph Tiger 900 888 cm³ · 80 kW · sedlo 820 mm
- Triumph Tiger 900 Rally Pro 888 cm³ · 80 kW · sedlo 860 mm
- KTM 890 Adventure 889 cm³ · 77 kW · sedlo 850 mm
- BMW F900GS 895 cm³ · 77 kW · sedlo 870 mm
- KTM 890 Adventure R 889 cm³ · 77 kW · sedlo 880 mm
- Ducati DesertX 890 cm³ · 81 kW · sedlo 880 mm
- KTM 890 Adventure R Rally 889 cm³ · 77 kW · sedlo 910 mm
- Husqvarna Norden 901 889 cm³ · 77 kW · sedlo 860 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati DesertX Rally podmínky pro skupinu A2?
Ne: 81,1 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati DesertX Rally?
900 mm (nízké sedlo 880 mm). Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati DesertX Rally?
209 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati DesertX Rally?
Asi 5,5 l/100 km; s nádrží 18 l je to zhruba 280 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.