KTM 890 Adventure R Rally: technické údaje a srovnání
KTM 890 Adventure R Rally (adventure, od roku 2024): motor 889 cm³, 77,2 kW / 105 k, 215 kg (pohotovostní), výška sedla 910 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
KTM 890 Adventure R Rally: porovnat s libovolným modelem
KTM 890 Adventure R Rallyod roku 2024 · 889 cm³ · 77 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 889 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 77,2 kW / 105 k |
| Točivý moment | 100 Nm |
| Hmotnost | 215 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 910 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 270 mm, vzadu 270 mm |
| Max. zatížení | 236 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 5,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 534 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 422 000 Kč - 481 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Kvalitní odpružení
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Přepákování zadního tlumiče: vůle, vyschlá ložiska
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Triumph Tiger 900 888 cm³ · 80 kW · sedlo 820 mm
- BMW F900GS 895 cm³ · 77 kW · sedlo 870 mm
- Triumph Tiger 900 Rally Pro 888 cm³ · 80 kW · sedlo 860 mm
- KTM 890 Adventure 889 cm³ · 77 kW · sedlo 850 mm
- Husqvarna Norden 901 889 cm³ · 77 kW · sedlo 860 mm
- KTM 890 Adventure R 889 cm³ · 77 kW · sedlo 880 mm
- Husqvarna Norden 901 Expedition 889 cm³ · 77 kW · sedlo 875 mm
- Ducati DesertX 890 cm³ · 81 kW · sedlo 880 mm
Časté otázky
Splňuje KTM 890 Adventure R Rally podmínky pro skupinu A2?
Ne: 77,2 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má KTM 890 Adventure R Rally?
910 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží KTM 890 Adventure R Rally?
215 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má KTM 890 Adventure R Rally?
Asi 5,8 l/100 km; s nádrží 20 l je to zhruba 300 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.