Benda Rock 250 CVT: technické údaje a srovnání
Benda Rock 250 CVT (cruiser, od roku 2026): motor 249 cm³, 19 kW / 26 k, 222 kg, výška sedla 720 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Benda Rock 250 CVT: porovnat s libovolným modelem
Benda Rock 250 CVTod roku 2026 · 249 cm³ · 19 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2026
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 249 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 19 kW / 26 k |
| Točivý moment | 25 Nm při 5500 ot./min |
| Hmotnost | 222 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 720 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, automatická |
| Nádrž | 15,5 l |
| Spotřeba | 3,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 390 km |
| Cena | Cena neznámá |
Proč za to stojí
- Bez spojky a bez řazení
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- Morbidelli C252V 249 cm³ · 19 kW · sedlo 690 mm
- Benda Napoleon Bob 250 249 cm³ · 19 kW · sedlo 748 mm
- AJS Sedona 250 249 cm³ · 20 kW · sedlo 750 mm
- UM Motorcycles Renegade Commando 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Classic 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Freedom 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- UM Motorcycles Renegade Vegas 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 770 mm
- Royal Enfield Meteor 350 349 cm³ · 15 kW · sedlo 765 mm
Časté otázky
Splňuje Benda Rock 250 CVT podmínky pro skupinu A2?
Ano: 19 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Benda Rock 250 CVT?
720 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Benda Rock 250 CVT?
222 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Benda Rock 250 CVT?
Asi 3,5 l/100 km; s nádrží 15,5 l je to zhruba 390 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.