Morbidelli T802XR Rally: dane techniczne i porównanie
Morbidelli T802XR Rally (adventure, od 2027): silnik 799 cm³, 69,5 kW / 94 KM, 187 kg (z płynami, bez paliwa), wysokość siedzenia 875 mm. Prawo jazdy: tylko A.
Morbidelli T802XR Rally: porównaj z dowolnym modelem
Morbidelli T802XR Rallyod 2027 · 799 cm³ · 70 kW
Wpisz markę lub model. Tabela otworzy się, gdy wybierzesz drugi motocykl.
Dane techniczne
Wersja od 2027
| Roczniki | od 2027 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Prawo jazdy | tylko A |
| Silnik | 799 cm³, 2 cyl. |
| Moc | 69,5 kW / 94 KM |
| Masa | 187 kg (z płynami, bez paliwa) |
| Wysokość siedzenia | 875 mm |
| Skok zawieszenia | brak danych |
| Maks. obciążenie | brak danych |
| ABS | ABS |
| Napęd / skrzynia | łańcuch, manualna |
| Bak | 20,5 l |
| Spalanie | 5 l/100 km |
| Zasięg na jednym baku | 360 km |
| Cena | Cena nieznana |
Dlaczego warto?
- Nowoczesna elektronika
- Radzi sobie na szutrze i w lekkim terenie
- Zawieszenie dobrej jakości
- Duży zasięg (ponad 350 km)
Słabe strony
- Mało dealerów
- Niektóre części trudno dostać
- Wysokie siedzenie: 850 mm i więcej - sprawdź w sekcji "Czy dosięgniesz ziemi?"
Podobne motocykle
- Honda XL750 Transalp 755 cm³ · 68 kW · siedzenie 850 mm
- KTM 790 Adventure 799 cm³ · 70 kW · siedzenie 860 mm
- CFMoto 800MT 799 cm³ · 67 kW · siedzenie 825 mm
- Kove 800X Pro 799 cm³ · 70 kW · siedzenie 875 mm
- Kove 800X Rally 799 cm³ · 70 kW · siedzenie 895 mm
- Morbidelli T802XR 799 cm³ · 70 kW · siedzenie 850 mm
- Morbidelli T802X 799 cm³ · 70 kW · siedzenie 830 mm
- QJ Motor SRT 800 RX 799 cm³ · 70 kW · siedzenie 830 mm
Pytania
Czy Morbidelli T802XR Rally spełnia wymagania prawa jazdy A2?
Brak potwierdzenia w naszych danych: 69,5 kW to mniej niż 70 kW, ale nie mamy potwierdzonego zestawu ograniczającego do 35 kW. Zapytaj dealera.
Morbidelli T802XR Rally: jaka jest wysokość siedzenia?
875 mm. To, czy dosięgniesz ziemi, zależy też od szerokości siedzenia: wyszukiwarka szacuje to z Twojego wzrostu i długości nogi.
Ile waży Morbidelli T802XR Rally?
187 kg (z płynami, bez paliwa).
Ile pali Morbidelli T802XR Rally i jaki ma zasięg?
Ok. 5 l/100 km; z bakiem 20,5 l to około 360 km do rezerwy.
Wszystkie modele marki Morbidelli
Dane od producentów i z testów; ceny są szacunkowe. Sprawdź konkretny egzemplarz.