BMW R 1100 S: dane techniczne i porównanie
BMW R 1100 S (sportowy, 1998-2005): silnik 1085 cm³, 72 kW / 98 KM, 232 kg, wysokość siedzenia 800 mm. Prawo jazdy: tylko A.
Inne zapisy: BMW R1100S
BMW R 1100 S: porównaj z dowolnym modelem
BMW R 1100 S1998-2005 · 1085 cm³ · 72 kW
Wpisz markę lub model. Tabela otworzy się, gdy wybierzesz drugi motocykl.
Dane techniczne
Wersja 1998-2005
| Roczniki | 1998-2005 |
|---|---|
| Typ | Sportowy |
| Prawo jazdy | tylko A |
| Silnik | 1085 cm³, 2 cyl. |
| Moc | 72 kW / 98 KM |
| Masa | 232 kg (nie podano rodzaju) |
| Wysokość siedzenia | 800 mm |
| Maks. obciążenie | brak danych |
| ABS | ABS w opcji |
| Napęd / skrzynia | kardan, manualna |
| Bak | 18 l |
| Spalanie | 6,5 l/100 km |
| Zasięg na jednym baku | 240 km |
| Cena używanego (szacunek) | 27 500 zł - 39 500 zł |
Dlaczego warto?
- Silnik z charakterem
- Stabilny na autostradzie
- Zawieszenie dobrej jakości
Słabe strony
- Drogie części
- Ciężki: 230 kg i więcej
Co sprawdzić w używanym
- Historia serwisowa: pieczątki i faktury
- Złącza elektryczne: korozja, światła, przełączniki
- Skrzynia: fałszywe luzy, wyskakujące biegi
Podobne motocykle
- Honda VTR1000F Firestorm 996 cm³ · 81 kW · siedzenie 805 mm
- Aprilia RSV Mille 998 cm³ · 92 kW · siedzenie 810 mm
- BMW R 1200 S 1170 cm³ · 90 kW · siedzenie 830 mm
- Honda VTR1000 SP-1/SP-2 999 cm³ · 97 kW · siedzenie 830 mm
- Ducati 916 916 cm³ · 84 kW · siedzenie 790 mm
- Suzuki TL1000S 996 cm³ · 92 kW · siedzenie 830 mm
- Ducati 999 999 cm³ · 91 kW · siedzenie 780 mm
- Honda CBR900RR Fireblade 919 cm³ · 93 kW · siedzenie 810 mm
Pytania
Czy BMW R 1100 S spełnia wymagania prawa jazdy A2?
Nie: 72 kW to ponad 70 kW, więc nie wolno go ograniczyć pod A2. Potrzebna jest kategoria A.
BMW R 1100 S: jaka jest wysokość siedzenia?
800 mm. To, czy dosięgniesz ziemi, zależy też od szerokości siedzenia: wyszukiwarka szacuje to z Twojego wzrostu i długości nogi.
Ile waży BMW R 1100 S?
232 kg (nie podano rodzaju).
Ile pali BMW R 1100 S i jaki ma zasięg?
Ok. 6,5 l/100 km; z bakiem 18 l to około 240 km do rezerwy.
Dane od producentów i z testów; ceny są szacunkowe. Sprawdź konkretny egzemplarz.