Yamaha XSR700: technické údaje a srovnání
Yamaha XSR700 (retro / klasik, od roku 2022): motor 689 cm³, 54 kW / 73 k, 188 kg (pohotovostní), výška sedla 835 mm. Řidičské oprávnění: A2 s omezením výkonu.
Také se píše: Yamaha XSR 700
Yamaha XSR700: porovnat s libovolným modelem
Yamaha XSR700od roku 2022 · 689 cm³ · 54 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2. generace (od roku 2022)
| Ročníky | od roku 2022 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 689 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54 kW / 73 k |
| Točivý moment | 67 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 188 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 835 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 130 mm, vzadu 130 mm |
| Max. zatížení | 169 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 14 l |
| Spotřeba | 4,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno) | 220 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 157 000 Kč - 198 000 Kč |
1. generace (2016-2021)
| Ročníky | 2016-2021 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 689 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 54,8 kW / 75 k |
| Točivý moment | 68 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 186 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 815 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 14 l |
| Spotřeba | 4,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 135 000 Kč - 175 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Obrovský výběr příslušenství
Na co si dát pozor
- Jednoduché, levné odpružení
- Slabá ochrana před větrem
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Servisní historie: razítka a faktury
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Ducati Scrambler 800 803 cm³ · 54 kW · sedlo 798 mm
- Fantic Caballero Scrambler 700 689 cm³ · 54 kW · sedlo 830 mm
- Kawasaki Z650RS 649 cm³ · 50 kW · sedlo 820 mm
- Suzuki SV650X 645 cm³ · 56 kW · sedlo 790 mm
- CFMoto 700CL-X 693 cm³ · 52 kW · sedlo 800 mm
- Benelli Leoncino 800 754 cm³ · 56 kW · sedlo 805 mm
- CFMoto 700CL-X Sport 693 cm³ · 52 kW · sedlo 795 mm
- CFMoto 700CL-X Adventure 693 cm³ · 52 kW · sedlo 830 mm
Časté otázky
Splňuje Yamaha XSR700 podmínky pro skupinu A2?
Ano, s omezením výkonu na 35 kW: pro skupinu A2 lze omezit motocykl, jehož plný výkon je nejvýše 70 kW (dvojnásobek 35 kW), a tento motocykl má 54 kW.
Jakou výšku sedla má Yamaha XSR700?
835 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Yamaha XSR700?
188 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha XSR700?
Asi 4,5 l/100 km; s nádrží 14 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.