Yamaha TMAX 560: technické údaje a srovnání
Yamaha TMAX 560 (skútr, od roku 2020): motor 562 cm³, 35 kW / 48 k, 218 kg (pohotovostní), výška sedla 800 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Yamaha TMAX560
Yamaha TMAX 560: porovnat s libovolným modelem
Yamaha TMAX 560od roku 2020 · 562 cm³ · 35 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2020
| Ročníky | od roku 2020 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 562 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 35 kW / 48 k |
| Točivý moment | 55 Nm při 5250 ot./min |
| Hmotnost | 218 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 800 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 117 mm |
| Max. zatížení | 196 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 15 l |
| Spotřeba | 4,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 346 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 222 000 Kč - 311 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Stabilní na dálnici
- Moderní elektronika
- Kvalitní odpružení
Na co si dát pozor
- Oblíbený u zlodějů
- Drahé pojištění
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Yamaha TMAX 530 530 cm³ · 34 kW · sedlo 800 mm
- Kymco AK 550 550 cm³ · 38 kW · sedlo 790 mm
- Kymco AK 550 Premium 550 cm³ · 38 kW · sedlo 790 mm
- Piaggio MP3 530 530 cm³ · 33 kW · sedlo 790 mm
- Kymco AK 575 574 cm³ · 39 kW · sedlo 790 mm
- SYM Maxsym TL 508 508 cm³ · 34 kW · sedlo 795 mm
- Kymco CV3 550 550 cm³ · 38 kW · sedlo 795 mm
- SYM TTLBT 508 cm³ · 34 kW · sedlo 780 mm
Časté otázky
Splňuje Yamaha TMAX 560 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 35 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Yamaha TMAX 560?
800 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Yamaha TMAX 560?
218 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Yamaha TMAX 560?
Asi 4,9 l/100 km; s nádrží 15 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.