SWM Versante 550: technické údaje a srovnání
SWM Versante 550 (adventure, od roku 2026): motor 494 cm³, 35 kW / 48 k, 210 kg (suchá), výška sedla 810 mm. Řidičské oprávnění: A2.
SWM Versante 550: porovnat s libovolným modelem
SWM Versante 550od roku 2026 · 494 cm³ · 35 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2026
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 494 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 35 kW / 48 k |
| Točivý moment | 45 Nm při 7000 ot./min |
| Hmotnost | 210 kg (suchá) |
| Výška sedla | 810 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 19 l |
| Spotřeba | 4,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 340 km |
| Cena nového (DE), přepočteno | 133 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
Podobné motocykly
- Benelli TRK 502X 500 cm³ · 35 kW · sedlo 860 mm
- Voge 525DSX 494 cm³ · 35 kW · sedlo 815 mm
- Honda CB500X 471 cm³ · 35 kW · sedlo 830 mm
- Benelli Leoncino 500 Trail 500 cm³ · 35 kW · sedlo 820 mm
- Morbidelli T502X 486 cm³ · 35 kW · sedlo 830 mm
- Kove 510X 498 cm³ · 35 kW · sedlo 830 mm
- Brixton Crossfire 500 STORR 486 cm³ · 35 kW · sedlo 839 mm
- Morbidelli T502XR 486 cm³ · 35 kW · sedlo 860 mm
Časté otázky
Splňuje SWM Versante 550 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 35 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má SWM Versante 550?
810 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží SWM Versante 550?
210 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má SWM Versante 550?
Asi 4,8 l/100 km; s nádrží 19 l je to zhruba 340 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.