Suzuki V-Strom 1050: technické údaje a srovnání
Suzuki V-Strom 1050 (adventure, od roku 2023): motor 1037 cm³, 79 kW / 107 k, 242 kg (pohotovostní), výška sedla 855 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Suzuki V-Strom 1050: porovnat s libovolným modelem
Suzuki V-Strom 1050od roku 2023 · 1037 cm³ · 79 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2023 (od roku 2023)
| Ročníky | od roku 2023 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1037 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 79 kW / 107 k |
| Točivý moment | 100 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 242 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 855 mm (nízké sedlo 825 mm) |
| Zdvih odpružení | vpředu 160 mm, vzadu 160 mm |
| Max. zatížení | 198 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 5,7 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 310 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 364 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 273 000 Kč - 328 000 Kč |
Generace 2020-2022
| Ročníky | 2020-2022 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1037 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 79 kW / 107 k |
| Točivý moment | 100 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 236 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 855 mm (nízké sedlo 825 mm) |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 20 l |
| Spotřeba | 5,7 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 310 km |
| Cena ojetého (odhad) | 243 000 Kč - 269 000 Kč |
Proč za to stojí
- Osvědčený, spolehlivý motor
- Pohodlný posed
- Snadná montáž zavazadel
- Dobrá ochrana před větrem
Na co si dát pozor
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Těsnění vidlice (gufera): olejový film na trubkách vidlice
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Srovnání s konkurenty
Podobné motocykly
- Honda Africa Twin CRF1100L 1084 cm³ · 75 kW · sedlo 850 mm
- Honda Africa Twin Adventure Sports CRF1100L 1084 cm³ · 75 kW · sedlo 835 mm
- Triumph Tiger 900 888 cm³ · 80 kW · sedlo 820 mm
- Moto Guzzi Stelvio 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 830 mm
- Triumph Tiger 900 Rally Pro 888 cm³ · 80 kW · sedlo 860 mm
- Suzuki V-Strom 1050DE 1037 cm³ · 79 kW · sedlo 880 mm
- Moto Guzzi Stelvio Duecento Tributo 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 830 mm
- Moto Guzzi Stelvio PFF 1042 cm³ · 85 kW · sedlo 830 mm
Časté otázky
Splňuje Suzuki V-Strom 1050 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 79 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Suzuki V-Strom 1050?
855 mm (nízké sedlo 825 mm). Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Suzuki V-Strom 1050?
242 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Suzuki V-Strom 1050?
Asi 5,7 l/100 km; s nádrží 20 l je to zhruba 310 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.