MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS: technické údaje a srovnání
MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS (sportovně cestovní, od roku 2024): motor 798 cm³, 81 kW / 110 k, 217 kg (s náplněmi, bez paliva), výška sedla 830 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS: porovnat s libovolným modelem
MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCSod roku 2024 · 798 cm³ · 81 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Euro 5 MY24 (od roku 2024)
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 798 cm³, 3 vál. |
| Výkon | 81 kW / 110 k |
| Točivý moment | 84 Nm při 8500 ot./min |
| Hmotnost | 217 kg (s náplněmi, bez paliva) |
| Výška sedla | 830 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 160 mm, vzadu 165 mm |
| Max. zatížení | 189 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 21,5 l |
| Spotřeba | 5,5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 340 km |
| Cena ojetého (odhad) | 407 000 Kč - 464 000 Kč |
Lusso SCS (2019-2023)
| Ročníky | 2019-2023 |
|---|---|
| Typ | Sportovně cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 798 cm³, 3 vál. |
| Výkon | 81 kW / 110 k |
| Točivý moment | 84 Nm při 8500 ot./min |
| Hmotnost | 208 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 850 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 21,5 l |
| Spotřeba | 6,3 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 300 km |
| Cena ojetého (odhad) | 365 000 Kč - 448 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Pohodlný posed
- Snadná montáž zavazadel
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Drahé díly
- Malá síť prodejců
Co zkontrolovat u ojetého
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Servisní historie: razítka a faktury
- Přepákování zadního tlumiče: vůle, vyschlá ložiska
Podobné motocykly
- Triumph Tiger Sport 800 798 cm³ · 85 kW · sedlo 835 mm
- BMW F900XR 895 cm³ · 77 kW · sedlo 820 mm
- Yamaha Tracer 9 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- Yamaha Tracer 9 GT 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- MV Agusta Turismo Veloce R 798 cm³ · 81 kW · sedlo 830 mm
- Yamaha Tracer 9 Y-AMT 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- Yamaha Tracer 9 GT Y-AMT 890 cm³ · 88 kW · sedlo 845 mm
- KTM 890 SMT 889 cm³ · 77 kW · sedlo 860 mm
Časté otázky
Splňuje MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS podmínky pro skupinu A2?
Ne: 81 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS?
830 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS?
217 kg (s náplněmi, bez paliva).
Jakou spotřebu a dojezd má MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS?
Asi 5,5 l/100 km; s nádrží 21,5 l je to zhruba 340 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky MV Agusta
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.