Mash X-Ride 650 Trail: technické údaje a srovnání
Mash X-Ride 650 Trail (adventure, od roku 2022): motor 644 cm³, 29 kW / 39 k, 180 kg (pohotovostní), výška sedla 890 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Mash X-Ride 650 Trail: porovnat s libovolným modelem
Mash X-Ride 650 Trailod roku 2022 · 644 cm³ · 29 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2022
| Ročníky | od roku 2022 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 644 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 29 kW / 39 k |
| Točivý moment | 49 Nm při 4500 ot./min |
| Hmotnost | 180 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 890 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 11 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 230 km |
| Cena ojetého (odhad) | 111 000 Kč - 160 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Levný a jednoduchý servis
Na co si dát pozor
- Znatelné vibrace
- Jednoduché, levné odpružení
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
- Servisní historie: razítka a faktury
- Spotřeba oleje: modrý kouř, nízká hladina
Podobné motocykly
- CFMoto 450MT 449 cm³ · 31 kW · sedlo 820 mm
- Royal Enfield Himalayan 450 452 cm³ · 29 kW · sedlo 825 mm
- Voge 525DSX 494 cm³ · 35 kW · sedlo 815 mm
- Honda CB500X 471 cm³ · 35 kW · sedlo 830 mm
- Benelli TRK 502X 500 cm³ · 35 kW · sedlo 860 mm
- Benelli Leoncino 500 Trail 500 cm³ · 35 kW · sedlo 820 mm
- SWM Superdual T 600 cm³ · 40 kW · sedlo 890 mm
- SWM Superdual X 600 cm³ · 40 kW · sedlo 890 mm
Časté otázky
Splňuje Mash X-Ride 650 Trail podmínky pro skupinu A2?
Ano: 29 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Mash X-Ride 650 Trail?
890 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Mash X-Ride 650 Trail?
180 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Mash X-Ride 650 Trail?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 11 l je to zhruba 230 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.