Keeway V302 N: technické údaje a srovnání
Keeway V302 N (naked bike, od roku 2024): motor 300 cm³, 22,1 kW / 30 k, 178 kg, výška sedla 780 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Keeway V302N
Keeway V302 N: porovnat s libovolným modelem
Keeway V302 Nod roku 2024 · 300 cm³ · 22 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2024
| Ročníky | od roku 2024 |
|---|---|
| Typ | Naked bike |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 300 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 22,1 kW / 30 k |
| Točivý moment | 26,5 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 178 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 780 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 4,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 330 km |
| Cena ojetého (odhad) | 77 000 Kč - 100 000 Kč |
Proč za to stojí
- Motor se skutečným charakterem
- Plynulý, předvídatelný výkon
- Silné brzdy
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Slabší zpracování
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Podobné motocykly
- BMW G 310 R 313 cm³ · 25 kW · sedlo 785 mm
- Peugeot PM-03 300 292 cm³ · 22 kW · sedlo 810 mm
- Morbidelli N300 298 cm³ · 22 kW · sedlo 795 mm
- Orcal SK03 300 292 cm³ · 20 kW · sedlo 810 mm
- FB Mondial Flex 300 292 cm³ · 21 kW · sedlo 810 mm
- CFMoto 300NK 292 cm³ · 21 kW · sedlo 795 mm
- Honda CB300R 286 cm³ · 23 kW · sedlo 799 mm
- TVS Apache RTR 310 312 cm³ · 26 kW · sedlo 800 mm
Časté otázky
Splňuje Keeway V302 N podmínky pro skupinu A2?
Ano: 22,1 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Keeway V302 N?
780 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Keeway V302 N?
178 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Keeway V302 N?
Asi 4,2 l/100 km; s nádrží 16 l je to zhruba 330 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.