Keeway Superlight 125: technické údaje a srovnání
Keeway Superlight 125 (retro / klasik, od roku 2021): motor 125 cm³, 7,8 kW / 11 k, 162 kg, výška sedla 730 mm. Řidičské oprávnění: A1 / 125.
Keeway Superlight 125: porovnat s libovolným modelem
Keeway Superlight 125od roku 2021 · 125 cm³ · 8 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
2021+ (Euro 5, 162 kg) (od roku 2021)
| Ročníky | od roku 2021 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A1 / 125 |
| Motor | 125 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 7,8 kW / 11 k |
| Točivý moment | 8,9 Nm při 7500 ot./min |
| Hmotnost | 162 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 730 mm |
| Max. zatížení | 190 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 12,5 l |
| Spotřeba | 2,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 490 km |
| Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno) | 56 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 34 000 Kč - 51 000 Kč |
Generace 2019-2020
| Ročníky | 2019-2020 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A1 / 125 |
| Motor | 125 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 7,8 kW / 11 k |
| Točivý moment | 8,9 Nm při 7500 ot./min |
| Hmotnost | 134 kg (suchá) |
| Výška sedla | 730 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 15 l |
| Spotřeba | 2,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 590 km |
| Cena ojetého (odhad) | 43 000 Kč - 46 000 Kč |
1. generace (2008-2018)
| Ročníky | 2008-2018 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A1 / 125 |
| Motor | 124 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 8 kW / 11 k |
| Hmotnost | 150 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 730 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 15 l |
| Spotřeba | 2,7 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 480 km |
| Cena ojetého (odhad) | 31 000 Kč - 53 000 Kč |
Proč za to stojí
- Velmi nízká spotřeba
- Levný a jednoduchý servis
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Slabší zpracování
- V dálničních rychlostech se trápí
- Znatelné vibrace
Co zkontrolovat u ojetého
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Koroze: rám, výfuk, šrouby
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Podobné motocykly
- Junak M11 125 Cafe 125 cm³ · 8 kW · sedlo 690 mm
- Mash Seventy 125 124 cm³ · 9 kW · sedlo 780 mm
- Junak M12 125 124 cm³ · 7 kW · sedlo 730 mm
- Junak 121 124 cm³ · 8 kW · sedlo 750 mm
- Orcal Astor 125 125 cm³ · 7 kW · sedlo 780 mm
- Herald Scrambler 125 124 cm³ · 8 kW · sedlo 740 mm
- Mutt Mongrel 125 125 cm³ · 9 kW · sedlo 790 mm
- Brixton Felsberg 125 XC 125 cm³ · 8 kW · sedlo 820 mm
Časté otázky
Splňuje Keeway Superlight 125 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 7,8 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Keeway Superlight 125?
730 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Keeway Superlight 125?
162 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Keeway Superlight 125?
Asi 2,2 l/100 km; s nádrží 12,5 l je to zhruba 490 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.