Keeway Gemma 125: technické údaje a srovnání
Keeway Gemma 125 (skútr, od roku 2023): motor 117 cm³, 6,6 kW / 9 k, 99 kg, výška sedla 750 mm. Řidičské oprávnění: A1 / 125.
Keeway Gemma 125: porovnat s libovolným modelem
Keeway Gemma 125od roku 2023 · 117 cm³ · 7 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2023
| Ročníky | od roku 2023 |
|---|---|
| Typ | Skútr |
| Oprávnění | A1 / 125 |
| Motor | 117 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 6,6 kW / 9 k |
| Točivý moment | 9 Nm při 6000 ot./min |
| Hmotnost | 99 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 750 mm |
| Max. zatížení | 150 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | bez ABS |
| Pohon / převodovka | automatická |
| Nádrž | 4 l |
| Spotřeba | 2,2 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 160 km |
| Cena ojetého (odhad) | 35 000 Kč - 48 000 Kč |
Proč za to stojí
- Obratný v provozu
- Velmi nízká spotřeba
- Levný a jednoduchý servis
- Nízké sedlo: do 780 mm
- Lehký: do 150 kg (140 kg na sucho)
Na co si dát pozor
- V dálničních rychlostech se trápí
- Slabší zpracování
- Malá síť prodejců
- Krátký dojezd, časté tankování
Co zkontrolovat u ojetého
- Řemen a válečky variátoru: cukání při rozjezdu
- Baterie a dobíjení: svižné, jisté startování
- Servisní historie: razítka a faktury
Podobné motocykly
- Honda Vision 110 109 cm³ · 6 kW · sedlo 785 mm
- Suzuki Address 110 113 cm³ · 7 kW · sedlo 755 mm
- Kymco Agility City+ 125i CBS 125 cm³ · 7 kW · sedlo 810 mm
- Suzuki Address 125 124 cm³ · 6 kW · sedlo 770 mm
- Suzuki Avenis 125 124 cm³ · 6 kW · sedlo 780 mm
- Yamaha D'Elight 125 125 cm³ · 6 kW · sedlo 800 mm
- Piaggio Liberty 125 125 cm³ · 8 kW · sedlo 790 mm
- Mitt RT 125 125 cm³ · 7 kW · sedlo 760 mm
Časté otázky
Splňuje Keeway Gemma 125 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 6,6 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Keeway Gemma 125?
750 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Keeway Gemma 125?
99 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Keeway Gemma 125?
Asi 2,2 l/100 km; s nádrží 4 l je to zhruba 160 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.