Indian Springfield: technické údaje a srovnání
Indian Springfield (cestovní, 2022-2025): motor 1890 cm³, 65 kW / 88 k, 358 kg (pohotovostní), výška sedla 660 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Indian Springfield: porovnat s libovolným modelem
Indian Springfield2022-2025 · 1890 cm³ · 65 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
116 (Springfield / Dark Horse) (2022-2025)
| Ročníky | 2022-2025 |
|---|---|
| Typ | Cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1890 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 65 kW / 88 k |
| Hmotnost | 358 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 660 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 119 mm, vzadu 114 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 20,8 l |
| Spotřeba | 6,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 545 000 Kč - 643 000 Kč |
Modernizace 2019 (2019-2021)
| Ročníky | 2019-2021 |
|---|---|
| Typ | Cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1811 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 55 kW / 75 k |
| Hmotnost | 379 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 660 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 119 mm, vzadu 114 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 20,8 l |
| Spotřeba | 6,6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 493 000 Kč - 546 000 Kč |
111 (Thunder Stroke) (2016-2018)
| Ročníky | 2016-2018 |
|---|---|
| Typ | Cestovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 1811 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 55 kW / 75 k |
| Hmotnost | 388 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 660 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 119 mm, vzadu 114 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 20,8 l |
| Spotřeba | 6,6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena ojetého (odhad) | 462 000 Kč - 512 000 Kč |
Proč za to stojí
- Pohodlný posed
- Snadná montáž zavazadel
- Dobrý pro jízdu ve dvou
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Drahé díly
- Těžký: 230 kg a více
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Baterie a dobíjení: svižné, jisté startování
Podobné motocykly
- Harley-Davidson Road King Special 1868 cm³ · 69 kW · sedlo 695 mm
- Harley-Davidson Heritage Classic 1923 cm³ · 68 kW · sedlo 690 mm
- BMW R 18 B 1802 cm³ · 67 kW · sedlo 720 mm
- Harley-Davidson Road King 1745 cm³ · 69 kW · sedlo 700 mm
- BMW R 18 Transcontinental 1802 cm³ · 67 kW · sedlo 740 mm
- Harley-Davidson Street Glide 1923 cm³ · 80 kW · sedlo 715 mm
- Harley-Davidson Ultra Limited 1868 cm³ · 69 kW · sedlo 735 mm
- Harley-Davidson Electra Glide Standard 1745 cm³ · 66 kW · sedlo 680 mm
Časté otázky
Splňuje Indian Springfield podmínky pro skupinu A2?
To nemůžeme potvrdit: 65 kW je v limitu 70 kW, ale o schválené sadě pro omezení na 35 kW pro tento motocykl nevíme. Před koupí se zeptejte prodejce.
Jakou výšku sedla má Indian Springfield?
660 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Indian Springfield?
358 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Indian Springfield?
Asi 6,8 l/100 km; s nádrží 20,8 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.