Husqvarna 701 Enduro: technické údaje a srovnání
Husqvarna 701 Enduro (enduro, od roku 2026): motor 693 cm³, 58 kW / 79 k, 160 kg (pohotovostní), výška sedla 935 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Husqvarna 701 Enduro: porovnat s libovolným modelem
Husqvarna 701 Endurood roku 2026 · 693 cm³ · 58 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
Euro 5+ 79 PS (od roku 2026)
| Ročníky | od roku 2026 |
|---|---|
| Typ | Enduro |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 693 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 58 kW / 79 k |
| Točivý moment | 73 Nm |
| Hmotnost | 160 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 935 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 265 mm, vzadu 250 mm |
| Max. zatížení | 189 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 13,5 l |
| Spotřeba | 4,3 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 270 km |
| Cena nového (DE), přepočteno | 304 000 Kč |
74 PS (2017-2025)
| Ročníky | 2017-2025 |
|---|---|
| Typ | Enduro |
| Oprávnění | A2 s omezením výkonu |
| Motor | 693 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 55 kW / 75 k |
| Točivý moment | 73,5 Nm při 6500 ot./min |
| Hmotnost | 145 kg (suchá) |
| Výška sedla | 910 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 13 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 230 km |
| Cena ojetého (odhad) | 192 000 Kč - 293 000 Kč |
Generace 2016
| Ročníky | 2016 |
|---|---|
| Typ | Enduro |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 693 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 49 kW / 67 k |
| Hmotnost | 160 kg (neuvedeno, zda pohotovostní, nebo suchá) |
| Výška sedla | 910 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 13 l |
| Spotřeba | 5 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 230 km |
| Cena ojetého (odhad) | 188 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Motor se skutečným charakterem
Na co si dát pozor
- Znatelné vibrace
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Spotřeba oleje: modrý kouř, nízká hladina
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- KTM 690 Enduro R 693 cm³ · 58 kW · sedlo 935 mm
- GasGas ES 700 693 cm³ · 55 kW · sedlo 935 mm
Časté otázky
Splňuje Husqvarna 701 Enduro podmínky pro skupinu A2?
To nemůžeme potvrdit: 58 kW je v limitu 70 kW, ale o schválené sadě pro omezení na 35 kW pro tento motocykl nevíme. Před koupí se zeptejte prodejce.
Jakou výšku sedla má Husqvarna 701 Enduro?
935 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Husqvarna 701 Enduro?
160 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Husqvarna 701 Enduro?
Asi 4,3 l/100 km; s nádrží 13,5 l je to zhruba 270 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Všechny modely značky Husqvarna
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.