Hanway B40: technické údaje a srovnání
Hanway B40 (cruiser, od roku 2025): motor 401 cm³, 32 kW / 44 k, 185 kg (suchá), výška sedla 690 mm. Řidičské oprávnění: A2.
Také se píše: Hanway B 40
Hanway B40: porovnat s libovolným modelem
Hanway B40od roku 2025 · 401 cm³ · 32 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2025
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Cruiser |
| Oprávnění | A2 |
| Motor | 401 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 32 kW / 44 k |
| Hmotnost | 185 kg (suchá) |
| Výška sedla | 690 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řemen, manuální |
| Nádrž | 16 l |
| Spotřeba | 4 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 350 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 152 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 112 000 Kč - 137 000 Kč |
Proč za to stojí
- Silné brzdy
- Levný a jednoduchý servis
- Nízké sedlo: do 780 mm
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- Slabší zpracování
Co zkontrolovat u ojetého
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
Podobné motocykly
- Honda Rebel 500 471 cm³ · 34 kW · sedlo 690 mm
- Macbor Rockster 410 401 cm³ · 31 kW · sedlo 735 mm
- Kawasaki Eliminator 451 cm³ · 33 kW · sedlo 735 mm
- CFMoto 450CL-C 449 cm³ · 32 kW · sedlo 690 mm
- CFMoto 450CL-C Bobber 449 cm³ · 32 kW · sedlo 715 mm
- Zontes ZT350-S 348 cm³ · 29 kW · sedlo 750 mm
- Rieju Coaster 400 385 cm³ · 26 kW · sedlo 690 mm
- QJ Motor SRV 400 AMT 385 cm³ · 25 kW · sedlo 720 mm
Časté otázky
Splňuje Hanway B40 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 32 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Hanway B40?
690 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Hanway B40?
185 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Hanway B40?
Asi 4 l/100 km; s nádrží 16 l je to zhruba 350 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.