Fantic Caballero Rally 125: technické údaje a srovnání
Fantic Caballero Rally 125 (retro / klasik, od roku 2022): motor 125 cm³, 11 kW / 15 k, 130 kg (suchá), výška sedla 860 mm. Řidičské oprávnění: A1 / 125.
Fantic Caballero Rally 125: porovnat s libovolným modelem
Fantic Caballero Rally 125od roku 2022 · 125 cm³ · 11 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Generace od roku 2022
| Ročníky | od roku 2022 |
|---|---|
| Typ | Retro / klasik |
| Oprávnění | A1 / 125 |
| Motor | 125 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 11 kW / 15 k |
| Točivý moment | 11,2 Nm při 7750 ot./min |
| Hmotnost | 130 kg (suchá) |
| Výška sedla | 860 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 200 mm, vzadu 200 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 12 l |
| Spotřeba | 2,6 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 400 km |
| Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno) | 150 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 107 000 Kč - 135 000 Kč |
Proč za to stojí
- Velmi nízká spotřeba
- Levný a jednoduchý servis
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
- Lehký: do 150 kg (140 kg na sucho)
Na co si dát pozor
- Malá síť prodejců
- V dálničních rychlostech se trápí
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Podobné motocykly
- Yamaha XSR125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 815 mm
- Husqvarna Svartpilen 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 820 mm
- Mash X-Ride 125 124 cm³ · 11 kW · sedlo 780 mm
- Zontes ZT125-GK 125 cm³ · 11 kW · sedlo 790 mm
- Rieju NKX 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 780 mm
- Mash Black Seven 125 124 cm³ · 11 kW · sedlo 840 mm
- Fantic Caballero Scrambler 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 820 mm
- Herald Brat 125 124 cm³ · 10 kW · sedlo 820 mm
Časté otázky
Splňuje Fantic Caballero Rally 125 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 11 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Fantic Caballero Rally 125?
860 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Fantic Caballero Rally 125?
130 kg (suchá).
Jakou spotřebu a dojezd má Fantic Caballero Rally 125?
Asi 2,6 l/100 km; s nádrží 12 l je to zhruba 400 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.