Ducati Panigale V2: technické údaje a srovnání
Ducati Panigale V2 (sportovní, od roku 2025): motor 890 cm³, 88 kW / 120 k, 191 kg (pohotovostní), výška sedla 837 mm. Řidičské oprávnění: jen A.
Ducati Panigale V2: porovnat s libovolným modelem
Ducati Panigale V2od roku 2025 · 890 cm³ · 88 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Generace
890 (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 890 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 88 kW / 120 k |
| Točivý moment | 93,3 Nm při 8250 ot./min |
| Hmotnost | 191 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 837 mm |
| Zdvih odpružení | vpředu 120 mm, vzadu 150 mm |
| Max. zatížení | 219 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 15 l |
| Spotřeba | 5,3 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 250 km |
| Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno) | 410 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 345 000 Kč - 369 000 Kč |
955 (2020-2024)
| Ročníky | 2020-2024 |
|---|---|
| Typ | Sportovní |
| Oprávnění | jen A |
| Motor | 955 cm³, 2 vál. |
| Výkon | 114 kW / 155 k |
| Točivý moment | 104 Nm při 9000 ot./min |
| Hmotnost | 200 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 840 mm |
| Max. zatížení | bez údajů |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 17 l |
| Spotřeba | 6,9 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 210 km |
| Cena ojetého (odhad) | 327 000 Kč - 401 000 Kč |
Proč za to stojí
- Moderní elektronika
- Motor se skutečným charakterem
- Silné brzdy
Na co si dát pozor
- Únavný na dlouhých cestách
- Drahé pojištění
Co zkontrolovat u ojetého
- Servisní historie: razítka a faktury
- Stopy po pádu: konce řídítek, páčky, stupačky, odřené kryty
- Pneumatiky: datum výroby (DOT) a vzorek
Podobné motocykly
- Yamaha YZF-R9 890 cm³ · 88 kW · sedlo 830 mm
- KTM 990 RC R 947 cm³ · 94 kW · sedlo 845 mm
- QJ Motor SRK 921 RR 921 cm³ · 94 kW · sedlo 835 mm
- ZXMOTO 820RR 819 cm³ · 99 kW · sedlo 825 mm
- QJ Motor SRK 800 RC 778 cm³ · 92 kW · sedlo 850 mm
- Kawasaki Ninja ZX-6R 636 cm³ · 91 kW · sedlo 830 mm
- Aprilia RS 660 659 cm³ · 77 kW · sedlo 820 mm
- Honda CBR650R 649 cm³ · 70 kW · sedlo 810 mm
Časté otázky
Splňuje Ducati Panigale V2 podmínky pro skupinu A2?
Ne: 88 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.
Jakou výšku sedla má Ducati Panigale V2?
837 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Ducati Panigale V2?
191 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Ducati Panigale V2?
Asi 5,3 l/100 km; s nádrží 15 l je to zhruba 250 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.