CFMoto 1000MT-X: technické údaje a srovnání

CFMoto 1000MT-X (adventure, od roku 2026): motor 946 cm³, 83 kW / 113 k, 222 kg (pohotovostní), výška sedla 875 mm. Řidičské oprávnění: jen A.

CFMoto 1000MT-X: porovnat s libovolným modelem

CFMoto 1000MT-Xod roku 2026 · 946 cm³ · 83 kW

Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.

Technické údaje

Generace od roku 2026

Ročníkyod roku 2026
TypAdventure
Oprávněníjen A
Motor946 cm³, 2 vál.
Výkon83 kW / 113 k
Točivý moment105 Nm při 6250 ot./min
Hmotnost222 kg (pohotovostní)
Výška sedla875 mm (nízké sedlo 830 mm)
Zdvih odpruženívpředu 230 mm, vzadu 230 mm
Max. zatížení243 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla)
ABSABS
Pohon / převodovkařetěz, manuální
Nádrž22,5 l
Spotřeba5,8 l/100 km
Dojezd na jednu nádrž340 km
Cena nového (oficiální německý ceník, přepočteno)267 000 Kč
Cena ojetého (odhad)241 000 Kč

Stránka modelu (výrobce)Web výrobceHledat na Googlu

Sdílet tento model: Facebook X WhatsApp

Proč za to stojí

  • Moderní elektronika
  • Stabilní na dálnici
  • Pohodlný posed

Na co si dát pozor

  • Drahé pojištění
  • Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"

Co zkontrolovat u ojetého

Srovnání s konkurenty

Podobné motocykly

Časté otázky

Splňuje CFMoto 1000MT-X podmínky pro skupinu A2?

Ne: 83 kW je víc než 70 kW, takže tento motocykl pro skupinu A2 omezit nelze. Potřebujete řidičské oprávnění skupiny A.

Jakou výšku sedla má CFMoto 1000MT-X?

875 mm (nízké sedlo 830 mm). Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.

Kolik váží CFMoto 1000MT-X?

222 kg (pohotovostní).

Jakou spotřebu a dojezd má CFMoto 1000MT-X?

Asi 5,8 l/100 km; s nádrží 22,5 l je to zhruba 340 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.

Všechny modely značky CFMoto

Nahlásit chybu

CFMoto 1000MT-X (od roku 2026)

Co nesedí?

Odešleme jen to, co sem napíšete, a název modelu.

Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.