Barton Rally 125: technické údaje a srovnání
Barton Rally 125 (adventure, od roku 2025): motor 125 cm³, 11 kW / 15 k, 148 kg (pohotovostní), výška sedla 860 mm. Řidičské oprávnění: A1 / 125.
Barton Rally 125: porovnat s libovolným modelem
Barton Rally 125od roku 2025 · 125 cm³ · 11 kW
Zadejte značku nebo model. Tabulka se otevře, jakmile vyberete druhý motocykl.
Technické údaje
Rally 125 / DUO (od roku 2025)
| Ročníky | od roku 2025 |
|---|---|
| Typ | Adventure |
| Oprávnění | A1 / 125 |
| Motor | 125 cm³, 1 vál. |
| Výkon | 11 kW / 15 k |
| Hmotnost | 148 kg (pohotovostní) |
| Výška sedla | 860 mm |
| Zdvih odpružení | bez údajů |
| Max. zatížení | 150 kg (jezdec, spolujezdec, zavazadla) |
| ABS | ABS |
| Pohon / převodovka | řetěz, manuální |
| Nádrž | 13 l |
| Spotřeba | 2,8 l/100 km |
| Dojezd na jednu nádrž | 400 km |
| Cena nového (oficiální polský ceník, přepočteno) | 73 000 Kč |
| Cena ojetého (odhad) | 54 000 Kč - 66 000 Kč |
Proč za to stojí
- Zvládne šotolinu i lehký terén
- Velmi nízká spotřeba
- Dlouhý dojezd (350 km a více)
- Lehký: do 150 kg (140 kg na sucho)
Na co si dát pozor
- Slabší zpracování
- Malá síť prodejců
- Vysoké sedlo: 850 mm a více - viz část "Dosáhnete nohama na zem?"
Co zkontrolovat u ojetého
- Chladicí systém: úniky, funkční ventilátor
- Elektrické konektory: koroze, světla, přepínače
- Řetěz, pastorek a rozeta: vůle, ztuhlé články, zahnuté zuby
Podobné motocykly
- Junak RX One 125 124 cm³ · 11 kW · sedlo 780 mm
- Mitt Desert 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 830 mm
- Mitt MT 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 830 mm
- Zongshen Cyclone RX2 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 820 mm
- Benelli BKX 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 860 mm
- Lexmoto RX2 125 125 cm³ · 11 kW · sedlo 800 mm
- Junak RX2 125 ABS 124 cm³ · 11 kW · sedlo 820 mm
- Zongshen Cyclone RX1 Pro 125 cm³ · 11 kW · sedlo 780 mm
Časté otázky
Splňuje Barton Rally 125 podmínky pro skupinu A2?
Ano: 11 kW se vejde do limitu skupiny A2 (35 kW). Skupina A2 navíc vyžaduje poměr výkonu a hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, proto si tento údaj ověřte v dokladech motocyklu, který kupujete.
Jakou výšku sedla má Barton Rally 125?
860 mm. Zda dosáhnete na zem, záleží i na šířce sedla: vyhledávač to odhadne z vaší výšky a vnitřní délky nohy.
Kolik váží Barton Rally 125?
148 kg (pohotovostní).
Jakou spotřebu a dojezd má Barton Rally 125?
Asi 2,8 l/100 km; s nádrží 13 l je to zhruba 400 km, než se rozsvítí kontrolka rezervy.
Údaje od výrobců a z testů; ceny jsou odhady. Konkrétní motocykl si před koupí ověřte.